Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu
XIV Festiwal Piosenki Rajdowej PDF Drukuj Email
poniedziałek, 20 kwietnia 2015 19:52

10 kwietnia 2015 r. w auli Zespołu Szkół nr 3 im. A. Kocjana w Olkuszu odbył się XIV Festiwal Piosenki Rajdowej współorganizowany przez Koło Opiekunów SKKT PTTK w Olkuszu. Impreza ma na celu popularyzację piosenki turystycznej i skierowana jest do uczniów i przedszkolaków powiatu olkuskiego. Pomysłodawcami festiwalu są nauczyciele-opiekunowie kół SKKT-PTTK w Olkuszu, reprezentowani przez Prezesa Koła Opiekunów SKKT-PTTK w Olkuszu – Olgę Gawron, a współorganizatorkami ze strony Zespołu Szkół nr 3 były: Barbara Musiał, Karina Kurek i Krystyna Piszczek. W tegorocznej edycji festiwalu wzięło udział ponad 350 wykonawców począwszy od przedszkolaków, poprzez uczniów szkół podstawowych oraz  gimnazjalistów. Każdy solista lub zespół przedstawił dwie piosenki o tematyce turystycznej. Wielu wykonawców przygotowało także własny akompaniament (dominowały gitary i instrumenty perkusyjne).

Więcej…
 
Uwaga maturzyści! PDF Drukuj Email
niedziela, 19 kwietnia 2015 06:24

Matura 2015Prezentacja ze szkolenia na temat procedur przeprowadzania egzaminu maturalnego w roku 2015 dostępna jest TUTAJ lub w zakładce Matura.

 
Wycieczka Zawodoznawcza PDF Drukuj Email
niedziela, 19 kwietnia 2015 22:51

alt

W dniu 8 i 9 kwietnia uczniowie technikum z klas 2c i 1c uczestniczyli w wyjeździe do firmy „Servus Comp”, która jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą w branży zaawansowanych technologii informatycznych, której historia sięga ubiegłego wieku. Firma, która na początku swojej działalności zajmowała się dostawą komputerów, drukarek i monitorów, przez lata ewoluowała, a w roku 1999 powstał salon komputerowy, gdzie z dużym sukcesem rozpoczęto sprzedaż komputerów firmy Dell™. Obecnie zespół firmy tworzą

Więcej…
 
Uczymy sukcesu PDF Drukuj Email
środa, 15 kwietnia 2015 19:43

To charakterystyczne dla naszego Zespołu Szkół hasło, znalazło potwierdzenie w kolejnych osiągnięciach uczniów technikum i liceum. 

26 marca Karol Tomsia z II a T, oraz Piotr Mosurek z III b LO wzięli udział w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Franciszkańskiej w Siedlcach. Warto podkreślić, że Piotr jest już po raz drugi finalistą tej Olimpiady, którą  honorowym patronatem  objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Mazowiecki Kurator Oświaty.

Tegoroczny - VI Diecezjalny  Konkurs  Literacki i Fotograficzny w kategorii Fotografia i Multimedia wygrała uczennica kl. II d T Paulina Kulawik, zaś w tej samej kategorii wyróżnienie otrzymała Paula Oruba z II a T. 

Opiekunem uczniów jest Pani Urszula Jurczyk.

GRATULUJEMY


 
SZKOLNY DZIEŃ PROFILAKTYKI PDF Drukuj Email
niedziela, 12 kwietnia 2015 19:37

25 marca br. został zorganizowany w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu Szkolny Dzień Profilaktyki. Celem działań było zachęcenie młodych ludzi do aktywnego i zdrowego życia bez środków psychoaktywnych, uzależnień oraz skłonienie ich do refleksji nad własnym życiem i postępowaniem.

Pierwszą częścią spotkania była prelekcja Pani Eweliny Bączek z Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olkuszu, która starała się zwrócić uwagę słuchaczy na konieczność wykonywania badań profilaktycznych i obserwacji własnego ciała. Podczas prelekcji uczniowie zostali wyposażeni w wiedzę o czynnikach sprzyjających rozwojowi nowotworów, najczęstszych chorobach występujących u młodzieży i profilaktyce AIDS.

Więcej…
 
UWAGA MATURZYŚCI PDF Drukuj Email
piątek, 10 kwietnia 2015 14:37


Informacja dla maturzystów!

Obowiązkowe szkolenie z zakresu procedur przeprowadzania egzaminu maturalnego (dla wszystkich maturzystów) oraz egzaminu zawodowego (dla klas 4aT i 4bT) odbędzie się 15.04.2015r. (środa) o godz. 11.45 w auli szkolnej.

 
"FAIR PLAY łączy pokolenia" PDF Drukuj Email
piątek, 10 kwietnia 2015 14:32

ZGŁOSZENIA DO PROF. A. WDOWIK

                                                                            alt

 
Światowy Dzień Wody 2015 - spotkanie i konkurs. PDF Drukuj Email
czwartek, 09 kwietnia 2015 12:40

Z okazji obchodów Światowego Dnia Wody 2015 - „Woda i zrównoważony rozwój” Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Olkuszu we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Olkuszu zaprosili młodzież ponadgimnazjalną z Olkusza wraz z opiekunem do udziału w konferencji.


Więcej…
 
Turniej Piłki Nożnej Halowej PDF Drukuj Email
sobota, 04 kwietnia 2015 23:57

Dnia 27.03.2015r. (piątek) w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Olkuszu odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej z okazji 115-lecia ZS Nr 1 w Olkuszu. W skład naszej drużyny wchodzili: Bogdański Michał, Domagała Szymon, Karpała Dawid, Stach Dominik, Szczurek Mateusz, Chojowski Artur, Chojowski Bartek, Demarczyk Szymon, Kocjan Daniel, Zajega Konrad, Byczek Dawid.

Więcej…
 
Ostatnie pożegnanie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 30 marca 2015 20:34

Z głębokim żalem informujemy, że w niedzielę, 29 marca odeszła od nas nasza uczennica, koleżanka Magdalena Czerniak. Łączymy się w bólu z rodziną Magdy. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione dnia 1 kwietnia 2015 roku o godzinie 13.00 w kościele w Bukownie. 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL