Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu
Finały turnieju o Puchar Dyrektora PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 kwietnia 2014 23:22

W dniu 16 kwietnia 2014 o 9:30 na hali MOSIR w Olkuszu odbędą się finały turnieju piłki nożnej o Puchar Dyrektora.

Zawodnicy proszeni są o przybycie na halę o godzinie 9 10. W turnieju udział wezmą klasy 1ct,2alo,2blo,2dt,3alo,4at.

 
EKONOMIK W IBM W KRAKOWIE PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 kwietnia 2014 16:15

31 marca 2014 r. uczniowie Zespołu Szkół nr 3 z klas o profilu technik  informatyk mieli możliwość i sposobność zagościć w  firmie komputerowej IBM w Krakowie, który jest światowym liderem w kreowaniu, rozwijaniu i produkcji najbardziej zaawansowanych technologii informatycznych obejmujących systemy komputerowe, oprogramowanie, systemy sieciowe, pamięci masowe i rozwiązania z zakresu mikroelektroniki. Organizatorkami eventu były nauczycielki języka angielskiego: Joanna Kurek i Barbara Kowalik. Potencjał jaki  ma do zaprezentowania IBM, wzbudził w uczniach ogromne zainteresowanie, jak i chęć kontynuowania dalszej edukacji na kierunku informatycznym, aby zostać dostrzeżonym już na trzecim roku studiów przez pracodawców firm komputerowych. Na wstępie spotkania nakreślono ogólny profil działalności firmy i  zaprezentowano jej główne  produkty. Kilku doświadczonych inżynierów przestawiło:

1. Proces rozwoju oprogramowania

2. Support (wspieranie 9 produktów m.in. DB2, IBM Tivoli Software, Netezza, Cognos Software, Master Data Management, Information Management Software)

3. Zakres działalności firmy (m.in. udzielanie pomocy przy awariach, poszukiwanie idealnych rozwiązań problemów, asysta techniczna, weryfikacja aplikacji, dzielenie się wiedzą) Uczniowie mieli możliwość obejrzenia blader’ów –elementów wyposażenia szaf rakowych.

 

Więcej…
 
Wyniki X Szkolnego Konkursu Języka Niemieckiego PDF Drukuj Email
niedziela, 13 kwietnia 2014 11:37

W dniu 4.04 2014 zakończył się II etap (ustny) X Szkolnego Konkursu Języka Niemieckiego.

Po części pisemnej oraz ustnej wyniki przedstawiają się następująco:

  • I miejsce – Patryk Riemer klasa 1bLO
  • II miejsce Ewelina Pałka klasa 4aT
  • III miejsce Mateusz Sołtysik klasa 4aT
  • IV miejsce Paulina Grabska klasa 3bLO
  • V miejsce Michał Sobczak klasa 2aT
  • VI miejsce Karolina Gęgotek klasa 4a T

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

Laureaci otrzymali dyplomy ,upominki z Wydawnictwa WSiP , a Dyrektor ZSnr3 ufundował talony podarunkowe do sklepu „Komputronik” za zajęcie I,II i III miejsca.

Nauczyciele języka niemieckiego

 
Wycieczka uczniów 2c i 2d technikum PDF Drukuj Email
czwartek, 10 kwietnia 2014 21:11

Wirtualizacja, macierze dyskowe, serwery wirtualne, klastry, macierze rajd… W dniu 8 kwietnia uczniowie technikum z klas 2 uczestniczyli w wyjeździe do firmy „Servus Comp”. Choć poruszane tam tematy i słownictwo nie jest rozumiane przez większość społeczeństwa, to w tym przypadku ponad 50 uczestników wycieczki słuchało z zaciekawieniem prezentacji przygotowanej przez właścicieli firmy. Nic w tym dziwnego – to prawdopodobnie przyszłość dla uczniów z klasy 2c i 2d technikum. Czekamy na więcej zdjęć….

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL