Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu
Zagłosuj na nas !!! PDF Drukuj Email
wtorek, 02 grudnia 2014 23:26

Zagłosuj na nasz projekt:
Zorganizujemy imprezę pod nazwą" Akademia Nordic Walking" dla uczniów naszej szkoły, oraz ich rodzin, znajomych,oraz okolicznych mieszkańców. Instruktorzy będą uczyć prawidłowego chodzenia z kijkami - najlepsi otrzymają certyfikaty potwierdzające znajomość prawidłowej techniki,oraz zasad bezpieczeństwa obowiązujących w Nordic Walking. Następnie będziemy doskonalić technikę organizując wycieczki z kijkami w teren. Najbardziej wytrwali i najlepeij przygotowani pod koniec roku wezmą udział w wyprawie, której celem bedzie pokonanie Półwyspu Helskiego (ok.40 km)


Wszystko dzięki głosowaniu na stronie:
http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa5/projekty/pokaz/318.html. Śmiało!!! Jesteś nam potrzebny!!!

 

 

 
Lodowisko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Da3m0n   
wtorek, 02 grudnia 2014 21:41

28 listopada młodzież naszej szkoły z kl. 2aLO, 2bLO i 1bT wybrała się na lodowisko do katowickiego SPODKA. Pod okiem swych wychowawczyń oraz Pani Agaty Wdowik i Pani Sylwii Lasoń, uczniowie uczyli się i doskonalili umiejętność jazdy na łyżwach. Choć dla niektórych była to pierwsza lekcja łyżwiarstwa wszyscy doskonale sobie radzili. Czas spędzony na lodowisku minął bardzo przyjemnie lecz za szybko. Młodzież już czeka na informacje o następnej wyprawie na lodowisko.

Więcej…
 
Jabłko Zamiast Papierosa PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 grudnia 2014 18:52

W trzeci czwartek listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Rzucania Palenia. Z tej okazji Starostwo Powiatowe i Inspekcja Sanitarna w Olkuszu w ramach realizacji Projektu Najzdrowszy Powiat Europy, zorganizowały EVENT DLA ZDROWIA „Rzuć palenie razem z nami, nie przebywaj z palaczami! Jabłko zamiast papierosa” polegający na wspólnym zjedzeniu jabłek. W tym dniu w całej szkole, organizatorzy akcji proponowali zdrowe, soczyste i pachnące jabłka zamiast trującego i śmierdzącego papierosa.

Więcej…
 
Zbiórka żywności PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 grudnia 2014 16:34

ZBIERAMY- DAJEMY- CIESZYMY

Miło nam poinformować, że zebraliśmy 256  kg żywności o wartości 1949,56 złotych.
Wszystkim klientom sklepów „Pod Stylową” i Delikatesów „Centrum” w Olkuszu, którzy  w dniach 28 i 29 listopada podzielili się z nami swoimi zakupami serdecznie

DZIĘKUJEMY!

Zebrane produkty żywnościowe  zostaną  rozdzielone pomiędzy osoby potrzebujące wsparcia.

Wolontariusze  Klubu Ośmiu

 

P.S. Opiekunki szkolnego Klubu Ośmiu gorąco dziękują  wolontariuszom, którzy wzięli udział
w realizacji przedsięwzięcia organizowanego przez Bank Żywności w Krakowie oraz Centrum Wolontariatu w Olkuszu.

 

 
Powiatowe indywidualne zawody w szachach PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 grudnia 2014 16:27

28 listopada w naszej szkole jak co roku, odbyły się powiatowe indywidualne zawody w szachach dziewcząt i chłopców. Do zawodów przystąpiło 30 uczniów i 10 uczennic ze szkół średnich powiatu olkuskiego. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro zawodników i zawodniczek. Po zaciętych rozgrywkach wyłoniono najlepszą trójkę dziewcząt i chłopców, która będzie reprezentować nasz powiat na zawodach wojewódzkich. Z naszej  szkoły najlepiej spisał się Dawid Szczurkowski z IIc technikum, który zajął 7 miejsce. Od lat zawody cieszą się dużym zainteresowaniem i wzbudzają wśród uczestników chęć rywalizacji.

Więcej…
 
Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych PDF Drukuj Email
niedziela, 30 listopada 2014 16:17

Dnia 17 listopada 2014 roku odbył się szkolny etap konkursu "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". W konkursie brało udział 36 uczniów ze wszystkich klas Technikum Ekonomicznego.

Zwycięzcami konkursu zostali:

1. Judyta Zioło           - klasa I a T

2. Angela Kubańska  - klasa IV a T

3. Klaudia Borówka  - klasa III a T

4. Marcelina Ekiert   - klasa I a T

Uczennice będą brały udział w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 16 marca 2015 r. w Krakowie.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy

 
Wycieczka do firmy Motorola Solutions w Krakowie PDF Drukuj Email
piątek, 28 listopada 2014 17:00

21 listopada 2014 r. odbyła się wycieczka do firmy Motorola Solutions w Krakowie, w której wzięli udział uczniowie z klasy 2cT pod opieką nauczycieli języka angielskiego: Barbary Kowalik i Joanny Kurek. Kilka chwil po przybyciu zostaliśmy skierowani do sali, gdzie przedstawiono nam ogólny profil działalności firmy, z którego dowiedzieliśmy się m.in., że firma Motorola, pomimo dystrybucji telefonów komórkowych, zarabia głównie na sprzedaży krótkofalówek, radiotelefonów do służb policji, straży pożarnej, pogotowia. Następnie zagłębiono nas w tajniki konkursu Diversity organizowanego co roku przez koncern Motorola Solutions (http://diversity.pl/). Po tej ciekawej prezentacji zostaliśmy podzieleni na dwie grupy, po czym zwiedziliśmy laboratoria firmy i showroom, w którym mogliśmy z bliska obejrzeć produkty Motoroli. Pracownicy firmy zwracali także uwagę na ogromną konieczność opanowania języka angielskiego, która jest niezbędnym warunkiem funkcjonowania w tej jak i innych firmach o zasięgu światowym.

 

 

Więcej…
 
Turniej o Puchar Dyrektora PDF Drukuj Email
Wpisany przez Da3m0n   
czwartek, 27 listopada 2014 20:20

Informujemy iż w dniu 3.12.2014r. odbędzie się pierwszy dzień rozgrywek o puchar dyrektora. W rozgrywkach w tym dniu udział wezmą klasy 2ct, 2alo, 4at, 1bt ,3at ,1at. Rozgrywki rozpoczną się o 9 15 na Hali MOSiR w Olkuszu. Prosimy o przybycie 15 minut wcześniej. Przypominamy wszystkim zawodnikom o obuwiu na zmianę z jasną powierzchnią. Życzymy dobrej zabawy.Poniżej prezentujemy kolejność meczy.

 

Więcej…
 
11 Listopada Na Sportowo PDF Drukuj Email
środa, 26 listopada 2014 17:32

Jak co roku, tradycyjnie uczciliśmy Święto Niepodległości udziałem w XX Międzynarodowym Biegu Szlakami Walk Legionów w Bydlinie.

Na starcie łącznie stanęło 402 zawodników w kategoriach wiekowych od przedszkolaka do emeryta.

Dziewczęta miały do przebiegnięcia 8km, a chłopcy 12 km. Odbyła się też konkurencje Nordic Walking, gdzie do przemaszerowania było 5km. Sędzią głównym zawodów była A.Wdowik. W organizacji zawodów pomagały również D.Natkaniec i Jagoda Dudzic z IIaT.

Najlepszymi spośród naszych uczniów byli: Dominika Izdebska IVbT, Justyna Pałka z IIdT oraz Kacper Chechelski z klasy IbT.

Więcej…
 
Rozgrywki o puchar dyrektora PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 listopada 2014 20:57

3 grudnia 2014 roku odbędzie się pierwszy dzień rozgrywek o puchar dyrektora naszej szkoły. Rozgrywki odbędą się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (MOSiR) w Olkuszu . Zapisy na turniej trwają do 27 listopada(czwartek) u pana profesora Witolda Synowca. W piątek na długiej przerwie odbędzie się losowanie na sali gimnastycznej.

 

 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL