Zespół Szkół nr 3 im. Antoniego Kocjana w Olkuszu
III Turniej „FAIR PLAY ŁĄCZY POKOLENIA” PDF Drukuj Email
środa, 09 kwietnia 2014 23:06

23 kwietnia br. o godzinie 9.30 odbędzie się w Hali MOSiR III Turniej „FAIR PLAY ŁĄCZY POKOLENIA” w piłce siatkowej. Jak co roku spotkają się na parkiecie drużyny:

  • uczniów,
  • nauczycieli,
  • rodziców,
  • absolwentów.

Wszyscy chętni do udziału w Turnieju, proszeni są o zgłaszanie się do Pani Agaty Wdowik

 
Zbiórka Żywności PDF Drukuj Email
niedziela, 06 kwietnia 2014 20:55

Wolontariusze Klubu Ośmiu w dniach 04.-05.14 r., we współpracy ze Stowarzyszeniem Res Sacra Miser brali udział w Ogólnopolskiej Wielkanocnej Zbiórce Żywności dla osób potrzebujących pomocy z powiatu olkuskiego. Nasi uczniowie zbierali produkty w Delikatesach „Centrum”, PSS „Społem”, oraz w sklepie „Lewiatan” przy ul. Mickiewicza. Podczas zbiórki udało nam się zebrać 231 kg żywności na łączną kwotę ok. 1400 zł. Lista wolontariuszy, którzy wzięli udział w zbiórce znajdziecie w zakładce Wolontariat. A oto kilka fotek z akcji

Więcej…
 
Świąteczne Kartki Dobroczynne - Wielkanoc 2014 PDF Drukuj Email
niedziela, 06 kwietnia 2014 20:44

Jak co roku wolontariusze Klubu Ośmiu kolportują Świąteczne Kartki Dobroczynne, dzięki którym można przekazać wielkanocne życzenia, wspierając zarazem chorych i podopiecznych programu Stowarzyszenia Sursum Corda "Na Ratunek". Kartki można kupić w szkolnej bibliotece lub sali nr 13. Cena karty z kopertą 2 zł.

 
ENGLISH ACE PDF Drukuj Email
niedziela, 06 kwietnia 2014 17:03

Dnia 12 marca odbyła się już XIV edycja  Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH ACE, którego koordynatorkami były Barbara Kowalik i Joanna Kurek, nauczycielki języka angielskiego.

Tematyka tegorocznej edycji uwzględniała, między innymi elementy wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego oraz tematy związane z tamtejszymi sposobami obchodzenia różnych uroczystości. Z ZS nr3 wzięło udział 20 uczniów z różnych klas. Dla uczestników przewidziano dodatkowe nagrody i upominki konkursowe. Konkurs został organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL