Nadrabianie zaległości... TABLO klas maturalnych PDF Drukuj Email
czwartek, 28 maja 2009 00:49

Po prawie tygodniu nie posiadania internetu w domu nadrabiam zaległości. Na początek prezentacja tablo każdej z siedmiu kończących klas w tym roku. Każdy, kto chce mieć dowolne z prezentowanych poniżej wzorów tablo musi mnie o tym poinformować. Już pisze jak to zrobić:  

 

  • Przyjść do sali fizyki (obejrzeć sobie w r ealu tablo) i zamówić dowolny wzór.
  • Napisać maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając wzór numer wzoru (np. 3ALO1), rodzaj papieru fotograficznego (błyszczący lub matowy) i jak najwięcej swoich danych :).  (potrzebuje je jedynie do kontaktu z osobą zamawiającą, gdy tablo będzie już gotowe).

Parametry tablo to: wymiary - 30 cm na 20 cm, papier do wyboru: błysk lub matowy.

Tablo niestety kosztuje :( dokładnie 5,99 zł. Ceny w Olkuszu zaczynają się od 8 zł w górę - za wyjątkiem drogerii "Rossman" gdzie cena to 6,99 zł + otwarcie sesji 3,99 zł. (http://www.rossmann.com.pl/foto/fotografia_cyfrowa/cennik_cyfrowa/). Ja tablo będę wywoływał właśnie w Rossmanie gdzie posiadam jakąś dziwną zniżkę - 1 zł przy dużym formacie, a powyżej 50 zdjęć nie płacę za otwarcie sesji. Osobiście uważam, że jakość wywołanych tam zdjęć jest najlepsza (np. papier firmowy kodaka). Znalazłem też na sieci tańsze oferty niż 5,99 zł - sprawdziłem wywołując jedną sztukę tablo i .... na pewno ja nie chciałbym tablo w takiej jakości (możecie takie wywolanie zobaczyć w fizyce). Zaniosę więc materiały do wywołania gdy uzbieram 50 sztuk

zamówienia. I jeszcze kilka uwag:

Tablo klasy 4aT i 4dt nie będzie posiadało zdjęcia wychowawcy.

Nie wiem do końca jak prawnie podejść do zagadnienia, ale na razie nie chciałbym udostępniać tablo w postaci elektronicznej w dużym formacie jedynie ze względu na ustawę o ochronie danych osobowych. Będę przypuszczalnie pytał kogoś kompetentnego w tej materii.

W ciągu najbliższego tygodnia na przewiązce, pomiędzy starym a nowym budynkiem, wisieć będzie tablo w formacie 100 cm na 70 cm, gdzie znajdziecie wszystkie 7 klas.

Narazie tyle! Teraz wzory tablo:


(poniższe zdjęcia są oczywiście pomniejszone - prawdziwy format to 7087 px na 4724 px przy 300 dpi)